Spotify Premium Apk v8.6.80.1014 Indir May 21, 2022

Spotify Premium Apk Indir

Merhaba Türk dostlarım. Umarım herkes iyidir. Sen bir müzik aşığısın. Yani herkes Spotify Premium apk’yı duymuştur. Ve spotify premium apk ücretsiz arıyor olmalısınız. Eğer gidersen, o zaman doğru sayfadasın. Burada Spotfiy premium Apk 2022’nin en son sürümünü alacaksınız.

İnsanlar stresli, neşeli, mutsuz veya depresif olduklarında genellikle müzik dinlerler. Çoğu şarkı artık sosyal platformlarda ve akış sitelerinde ücretsiz olarak dinlenebilir. Şarkılar çeşitli şekillerde dinlenebilir ve her zevke uygun müzik de vardır. Ücretsiz Spotify Premium hesabınız varsa memnun, üzgün veya moraliniz bozukken farklı şarkılar dinleyebilirsiniz.

Ancak, web’e bağlı değilseniz bu parçaları indiremeyeceğinizi veya cihazınıza erişemeyeceğinizi unutmayın. Favori şarkılarınızı dinlemek için Spotify’ı kullanabilirsiniz, ancak premium fiyatlandırma planı için ödeme yapmanız gerekir. Peki ya ücretsiz müzik dinlemenin bir yolu varsa? Bu tartışmada her türlü müziği dinleyebileceğiniz ücretsiz bir Spotify Premium hesabının nasıl alınacağını öğreneceğiz.

Spotify Premium Apk’si

Spotify Premium Apk Indir

Spotify nedir?

Müziği seven arkadaşlarsanız, herkes Spotify’ı bilir veya duyulabilir. Spotify, şarkıcının en sevdiğiniz şarkılarını sorunsuz bir şekilde dinleyebileceğiniz dünyanın en iyi müzik platformudur. Spotify’ın en iyi yanlarından biri de müziğin kalitesinin inanılmaz olmasıdır. 60’tan fazla ülkede hizmet. Spotify’a android, mac, windows veya web platformlarından erişebilirsiniz. Spotify ortaya çıkalı 5 yıldan fazla oldu. Ve şimdi dünyadaki tüm insanların ilk tercihi haline geldi.

Spotify, bireyler için ücretsiz bir hizmet olarak yeni müzik akışı sağlayan bir müzik uygulamasıdır. Önemli noktalar reklamlar ve indirme limitleri ile ücretsizdir, öte yandan gelişmiş akış kalitesi ve müzik indirmeleri gibi ekstra unsurlar ücretli abonelikler aracılığıyla sunulur. Spotify, ana gelir kaynağı aboneliklerle, üyelerinin müzik için ödeme yapmasına izin verir. Ödeme prosedürünün farklı planları vardır.

İnanılmaz Spotify özellikleri var. Ve Spotify Premium Apk kullanmadan önce bu özellikleri kontrol etmelisiniz.

Uygulama özellikleri

Başvuru bilgisidetay
Uygulama AdıSpotify Premium APk
Tarafından geliştirilmişSpotify
KategoriMüzik ve ses
En son sürüm8.6.80.1014
son GüncellemeMay 21, 2022
MODPremium Unlocked
orijinalPlay Store

Spotify Planı

Spotify premium, müşterilerin premium olayları açmak için ödeme yapması gereken Spotify’ın üst düzey formudur. Şu anda, aylık 9,99 ABD Doları ve herhangi bir öğrenci için 4,99 ABD Doları tutarındadır. Bu para için, müziğin keyfini çıkarmak için bazı kısıtlayıcı özellikler sunuyor. Spotify için diğer planlar aşağıda listelenmiştir.

Kitap

Spotify için bu planda, ücretsiz bir kullanıcı olduğunuz için nakit ödeme yapmanız gerekmez. Karşılığında biraz reklam görmeniz ve şarkıları normal kalitede dinlemeniz gerekecek.

Öğrenci

Spotify, müzik dinlemeyi seven öğrencilere yarım indirim sunuyor. Bunun için, yalnızca bir öğrenci olduğunuzu varsayarak, istisnai unsurların her biri için ayda yalnızca 4,99 ABD doları ödemeniz gerekir.

Aile

Aile aboneliği, tüm ailenin ayda 14,99 ABD doları karşılığında birden fazla cihazda Spotify premium’u aynı anda kullanmasına olanak tanır.

Ödül

For a premium Spotify subscription, you need to pay $9.99 per month and you will have the elements previously registered.

Kaynaklar

Ücretsiz Spotify Premium hesabının dikkat edilmesi gereken bazı inanılmaz özellikleri var.

Ücretsiz indirmeyi sınırla

Ücretsiz Spotify hesabı olan müşteriler, beğendikleri her şarkıyı indiremezler. Spotify’dan indirebilecekleri müzik miktarının bir sınırı vardır. Bu, Spotify kullanıcıları üzerindeki tüm kısıtlamaları ortadan kaldırır. İstedikleri müziği indirebilirler.

No Ads

Reklamlar, müzik deneyiminizi bozabilecek en rahatsız edici ve sıkıcı pop-up’lardan biridir. Spotify’ın premium hesabı, müşterilerin bu reklamları atmasına ve müziği dinlemeye devam etmesine olanak tanır.

Yeni özellikler açar

Spotify’ın premium hesabını kullanarak, müziğinizi ayarlayabilir, yeni şarkılar oluşturabilir ve bunları düzenleyebilir veya melodinizi hemen bulmak için öğe aramayı kullanabilirsiniz. Bu öğelere ücretsiz Spotify hesap sahipleri erişemez.

Conclusion

Bu, ücretsiz Spotify Premium apk’sını nasıl edineceğinize dair bir rehberdi ve bunu yapmak için iki kolay prosedür paylaştık. Ücretsiz bir Spotify premium hesabı alma özelliklerini de listelediğimiz için, bu kılavuzun ihtiyacınız olan yararlı bilgileri toplamanıza yardımcı olacağını umuyoruz. Diğer ayrıntılar için bkz. Sıkça Sorulan Sorular.

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili Mesajlar